Georgian Pickleball Federation
საქართველოს პიკელბოლის ფედერაცია
Bringing the fastest growing international sport to all of Georgia!
ყველაზე სწრაფად მზარდი საერთაშორისო სპორტის შემოტანა მთელ საქართველოში!
Georgian Pickleball Federation is a proud member of International Federation of Pickleball (IFP) - currently 77 country members, World Pickleball Federation (WPF) - currently 57 country members, International Pickleball Federation (IPF) - currently 77 country members, and also European Pickleball Federation (EPF) - 36 country members
საქართველოს პიკელბოლის ფედერაცია ამაყობს საერთაშორისო ფედერაცია პიკელბოლის (IFP) წევრობით - ამჟამად 77 წევრი ქვეყანა გაერთიანებული, მსოფლიო პიკელბოლის ფედერაციისა (WPF) წევრობით - 57 წევრი ქვეყანა გაერთიანებული, საერთაშორისო პიკელბოლის ფედერაციის (IPF) წევრობით - ამჟამად 77 წევრი ქვეყანა გაერთიანებული, და ასევე ევროპის პიკელბოლის ფედერაციის (EPF) წევრობით - 36 წევრი ქვეყანა გაერთიანებული
Second tournament “Tbilisi Open” coming up June 7, 2024 in Tbilisi, Georgia მეორე პიკელბოლის ტურნირი "თბილისის ღია" ჩატარდება 7 ივნის 2024 თბილისი, საქართველო
Contact Us
Want to learn more? Send us a message!
გსურთ გაიგოთ მეტი? გამოგვიგზავნეთ შეტყობინება!